تعدادی از سناتورها و سیاستمداران در ایالات متحده فاش کردند رد پای اسرائیل در قتل

تعدادی از سناتورها و چهره های سیاسی آمریکا اعلام کردند «اسرائیل» پشت قتل عام دانش آموزان آمریکایی در مدرسه «ساندی هوک» قرار دارد.
پس از وقوع یکی از مرگبارترین حوادث آمریکا که طی آن یک نوجوان 20 ساله 28 نفر از جمله 20 دانش آموز را به رگبار بست، چند روزی است سناریوی دست داشتن اسرائیل در این کشتار مطرح می شود، آن هم نه از سوی تحلیلگران عادی بلکه از سوی گروهی از سناتورها و سیاستمداران آمریکایی!
این مطلب را شبکه تلویزیونی پرس تی وی طی گفت وگو با یک تحلیلگر آمریکایی مطرح می کند.
در این گزارش آمده: روزها پس از حادثه قتل عام در مدرسه «ساندی هوک» شهر «نیوتاون» آمریکا و کشتار فراموش نشدنی 20 دانش آموز، اکنون به این حادثه به عنوان یک حمله تروریستی نگریسته می شود.
«مایکل هریس»، نامزد جمهوریخواه پیشین فرمانداری ایالت «آریزونا» و رئیس بخش مالی ستاد انتخاباتی جمهوریخواهان از جمله کسانی است که عامل وقوع این حادثه را «اسرائیل» و هدف از آن را «انتقام از اوباما» عنوان کرده است.
به گفته «هریس» این رخداد «انتقام اسرائیل بود...» اسرائیل از آمریکا و باراک اوباما ناراحت است.
«هریس» در ادامه با انتقاد از نوع موضع گیری های رسانه ها، آنها را به «تناقض گویی» متهم کرد و گفت: حقایق آشکار خواهد شد... اسرائیل بر این باور است که آمریکا به ویژه در جریان جنگ 8 روزه غزه زیر پای آنها را خالی کرده و اجازه داده تل آویو در سازمان ملل تحقیر شود... پاسخ اسرائیلی ها به این اقدام آمریکا ترتیب دادن یک حمله تروریستی به زشت ترین و وحشیانه ترین شکل ممکن بود.
گفتنی است، با وجود سابقه ای که رژیم کودک کش اسرائیل در کشتار غیرنظامیان دارد، این تحلیل دور از ذهن نیست. واشنگتن از رژیم و لابی قدرتمند اسرائیل و روابط این رژیم با جرایم سازمان یافته کاملاً مطلع است و از آن هراس دارد.
گفته می شود «چاک هاگل» یکی از سناتورهای مهم آمریکا که از قضا گزینه اصلی اوباما برای تصدی پست وزارت دفاع محسوب می شود، به افشای این واقعیت کمک کرده است.
اسرائیل تنها رژیمی است که به صراحت از ترور و کشتار کسانی صحبت می کند که آنها را دشمن خود می نامد. پس از ترور «احمد الجعبری» یکی از فرماندهان اصلی گردان های القسام، مقامات اسرائیل یکی از اهداف خود از آغاز جنگ 8 روزه را ترور رهبران و نمایندگان قانونی مردم فلسطین اعلام کردند. این رژیم چند ماه قبل از حملات تروریستی به غزه نیز، به صورت کاملاً خودسرانه به کارخانه اسلحه سازی در سودان حمله و آن را بمباران کرده بود.

/ 0 نظر / 24 بازدید