نقشه های شوم هالیود برای آخرالزمان

 

هر زمان که صحبت از آخر الزمان و قیام حضرت حجت علیه ظلم و جور می شود و آینده سبزو حکومت مطلق عدالت الهی  پیش چشم مان همچون آرزویی  تصور می گردد با خود  می انگاریم که تنها ما شیعیان منتظر ظهور منجی هستیم و فرهنگ انتظار تنها مختص به مسلمانان و اهل تشیع است  . زمانی که پای خود را از منابع شیعی فراتر می گذاری این حقیقت بیش از پیش خود نمایی می کند . بیشتر ادیان چه الهی چه غیر الهی برای آخر الزمان منتظر یک منجی هستند هرچند که  در کیفت و چگونگی آن ها تفاوت های بسیاری است ولی در مورد مسئله وجود و ظهور منجی اتفاق نظر وجود دارد .

    در مسیحیت و یهود   مسئله ظهور منجی وجود دارد و اعتقاد رجعت مسیح  و ظهور ایشان پیش بینی شده  است. ولی ظهور منجی به عنوان یک اصل و اساس  دینی در دنیای  دین زدای امروز و تفکرات سکولاریسمی نوعی تناقض را  بوجود آورده است . تنقاضی که از یک سیاست دو گانه دولت مردان و تئوریسن های غربی نشئات می گیرد . آنها می خواهند در عین سکولاریسم مردم را از حادثه آخر الزمان آگاه کنند و به  آنها بقبولانند که منجی در یک زمان قرار است بیاید و تمام ظلم و جور را از بین ببرد و عدالت ابدی را حکم فرما کند .

                      

در این میدان  مکتب ها و تفکر ها یهودیان صهیونیست  که ریشه تاریخی فراماسونری را در پرونده خود دارند برای ظهور منجی برنامه بسیار مفصلی را فراهم کرده اند .  صهو نیست ها در ابتدا اعتقاد و تفکر صهیو نیسم را از انحصار یهودیان خارج کرده و فرقه مسحیان صهیونیست را پایه گذاری کردند  . آنها در سیاست گذاری های خود تصمیم گرفتند  تا افکار جهان را به اعتقادات خود معطوف کرده و قالب تجدید شده  منجی و آخر الزمان را نه یک مسئله دینی و مذهبی بلکه یک مسئله اجتماعی و جهانی مطرح کنند .

برای این کار رسانه ها به عنوان خط مقدم تاثیر گذاری بر افکار عمومی جهان بسیار مناسب دیده شده است به نحوی که بوجه های کلان اجرای این پروژه   بیشترین سهم را برای رسانه ها به ویژه سینما قائل شده است . مبحث سینما  و آخر الزمان دایره بسیار وسیعی را در حوزه  نشر تفکر صهیونسیت ها و غلبه آن بر اعتقادات دینی مردم  دارد . هالیوود به عنوان بزرگترین مرکز فیلم سازی جهان مرکز تولیدات سینمایی  صهوینست ها قرار گرفت تا بتوان اعتقادات خود را از طریق به صحنه کشیدن و نمایش داده در ذهن مخاطبین عملیاتی کنند .

                     

صهوینیسم  در  مسیحیت:

 تاریخ تولد یهودیان صهیونسیت به بیش از یک قرن نمی سد و دین شناسان این مذهب را شاخه ای از پروتستان های مسیحی می دانند .آنچه مشخص است اینکه این نحله فکری، بنیاد محکم الهی و آسمانی ندارد و بر اساس یک سری شواهد و حدس و گمانها، پایه ریزی شده است. اصول و مبانی جریان مبلغان انجیل در آمریکا و انگلیس حمایت همه جانبه عقیدتی و سیاسی از صهیونیسم می باشد و آنها اعتقاد دارند که پیروان کلیسای پروتستان برای ظهور دوباره مسیح باید چند خواسته مسیح را که در تفاسیر انجیل در قرن بیستم به عنوان پیشگویی های انجیل بیان شده، عملی نمایند.پیروان این مکتب خود را از مبلغان انجیل می دانند و اعتقاد دارند پیروان این مکتب، مسیحیان دوباره تولد یافته می باشند که فقط اینان اهل نجات خواهند بود و دیگران هلاک خواهند شد. از ویژگی های ممتاز پیروان این مکتب اعتقاد راسخ و تعصب خاص به صهیونیسم می باشد و تعصب این مسیحیان به صهیونیسم بیش از صهیونیست های یهودی مقیم اسرائیل و آمریکا می باشد.

واقعه آرماگدون :

اما یک ایدئولوژی بسیار مهم و مقدسی که پیروان صهیونیسم مسیحی، به آن اعتقاد دارند، واقعه آرماگدون است. این ایدئولوژی در واقع یک نحله فکری خاص است که دارای نگرشی آخرالزمانی است و بنیادگرایان مسیحی علاقه زیادی به این موضوع داشته و به همین خاطر، به طرق مختلف به ارائه اطلاعات و تبلیغات وسیعی در این رابطه پرداخته اند. آنچه مشخص است اینکه این نحله فکری، بنیاد محکم الهی و آسمانی ندارد و بر اساس یک سری شواهد و حدس و گمانها، پایه ریزی شده است.آرماگدون در تفکر صهیونیسم مسیحی همان نبرد آخرالزمان است که امروزه در دو منطقه اروپا و آمریکا، هفتاد میلیون هوادار سرسخت دارد که برای استحکام بخشیدن به بنیانهای فکری و نظری خود، هر تلاشی چه در عرصه ملی و بین المللی انجام می دهند تا از ساحت عقیده خود دفاع کنند. 

         

آرماگدون واژه ای عبری است به معنای تپه شریفان یا کوه. تپه ای که در جنوب شرقی هیفا در قسمت شمالی کشور فلسطین قرار دارد و در محدوده کرانه های باختری رود اردن واقع شده است. گفته شده که در گذشته مکانی استراتژیک در مسیر و تقاطع شمال به جنوب و شرق به غرب بوده است. آنچه قابل توجه است اینکه این منطقه بسیار محدود و کوچک است. به هر حال آنچه مهم است اینکه امروزه این مکان به عنوان مکانی برای جنگ آخرالزمان بنیادگرایان انتخاب شده است.

   

 

به همین منظور آنها معبد بزرگ را که موجب جنگ آرماگدون می شود «معبد مصیبت بزرگ» می نامند. مطابق اعتقادات صهیونیسم مسیحی، غیر از معتقدان به «خواسته های مسیح»، تمامی مردم جهان، چه مسیحی و چه غیر مسیحی، به دست دجال کشته خواهند شد.

/ 2 نظر / 9 بازدید
reza

سلام دوست عزيز با اين لينک باکس امار خود را چند برابر افزايش دهيد و مطالب زيباي خود را به اشتراک بزاريد در هزار سايت و وبلاگ ديگرنیز دیده شوید فواید:1-افزایش بازدید2-افزایش رتبه گوگل3-افزایش رتبه الکسا همه را از ما بخواهید تنها کاری که باید کرد اول کد لینک باکس ما را در ویرایش قالب خود در آخر همه ی کد ها کپی کرده و بعد لینک خود را در تهران باکس ثبت کنید و منتظر افزایش آمار خود باشید tehranbox.ir *صد درصد رایگان *

نیلوفر

مطالبتون عالیه اما فونتش آزار دهنده اس. ممنون از زحماتتمون[گل]